Sunon UF3H3-710 V2 ventilator
Artikelnummer:
UF3H3-710 V2
Fan Tubeaxial 3VDC Square – 17mm L x 17mm H Vapo-Bearing™ 0.575 CFM (0.016m³/min) 2 Position Rectangular Connector
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,66
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | UF3H3-710 V2 |
| Lawaai: | 32,0 dB(A) |
| Luchtstroom: | 0,575 CFM (0,016m³/min) |
| Vermogen (watt): | 100 mW |
| Spanning - Nominaal: | 3VDC |
| RPM: | 13000 TPM |
| Beëindiging: | 2 positie rechthoekige connector |
| Fabrikant: | Sunon |
| Afmetingen: | Vierkant - 17mm L x 17mm H |
| Breedte: | 3,00 mm |
| Statische druk: | 0,085 in H2O (21,2 Pa) |
| Type lager: | Dampdragend™ |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten, snelheidssensor (toerenteller) |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP55 - Stofdicht, Waterbestendig |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE |
| Gewicht: | 0.003 lb (1.36 g) |
| Serie: | MagLev® UF, Mighty Mini |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.037A |
| Spanningsbereik: | 2 ~ 3,5 VDC |
| Materiaal - Frame: | Thermoplastisch |
| Materiaal - Lemmet: | Thermoplastisch |
| Levensduur @ Temp: | – |
| Gedetailleerde beschrijving: | Fan Tubeaxial 3VDC Square – 17mm L x 17mm H Vapo-Bearing™ 0.575 CFM (0.016m³/min) 2 Position Rectangular Connector |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
32,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Sunon UF3H3-710 V2 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.