Ventilator UF200BMB23-H2C2A-B1 van Mechatronics
Artikelnummer:
UF200BMB23-H2C2A-B1
Vierkante ventilator Tubeaxial 230VAC - 225mm L x 225mm H Bal 625,0 CFM (17,50m³/min) 4 Klemmen
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,66
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | UF200BMB23-H2C2A-B1 |
| Fabrikant: | Mechatronica Fan Groep |
| Spanning - Nominaal: | 230VAC |
| Luchtstroom: | 625,0 CFM (17,50m³/min) |
| Lawaai: | 61,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 80.0W |
| RPM: | 3000 OMW/MIN |
| Breedte: | 80,00mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | UF200BMB-H2 |
| Afmetingen: | Vierkant - 225mm L x 225mm H |
| Statische druk: | 0,810 in H2O (201,8 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Permanent gesplitste condensatormotor, snelheidssensor (toerental), thermische overbelastingsbeveiliging (TOP) |
| Beëindiging: | 4 aansluitingen |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, cUL, TUV, UL |
| Beschrijving: | AXIALE VENTILATOR 200X71MM 230VAC TACH |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 230VAC - 225mm L x 225mm H Bal 625,0 CFM (17,50m³/min) 4 Klemmen |
| Deelstatus: | Actief |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.370A |
| Spanningsbereik: | – |
| Materiaal - Frame: | Metaal |
| Materiaal - Lemmet: | Metaal |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
61,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Mechatronics UF200BMB23-H2C2A-B1 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.