Ventilator UF15AC23-BTHR van Mechatronics
Artikelnummer:
UF15AC23-BTHR
Ventilator Tubeaxial 230VAC Rechthoekig/Rond - 172mm L x 150mm H Bal 212,0 CFM (5,94m³/min) 2 Terminals
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$80,46
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | UF15AC23-BTHR |
| Fabrikant: | Mechatronica Fan Groep |
| Spanning - Nominaal: | 230VAC |
| Luchtstroom: | 212,0 CFM (5,94m³/min) |
| Lawaai: | 58,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 26.00W |
| RPM: | 3400 TPM |
| Breedte: | 38,00mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | UF15AC |
| Afmetingen: | Rechthoekig/Rond - 172mm L x 150mm H |
| Statische druk: | 0,750 in H2O (186,8 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Permanente Gespleten Condensatormotor, Thermische Overbelastingsbeschermer (TOP) |
| Beëindiging: | 2 aansluitingen |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | -40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, cUL, TUV, UL |
| Beschrijving: | AXIALE VENTILATOR 172X150X38MM 230VAC |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ventilator Tubeaxial 230VAC Rechthoekig/Rond - 172mm L x 150mm H Bal 212,0 CFM (5,94m³/min) 2 Terminals |
| Deelstatus: | Actief |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.110A |
| Spanningsbereik: | – |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
58,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Mechatronics UF15AC23-BTHR fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.