Ventilator UF15AC12-BTHR-B1 van Mechatronics
Artikelnummer:
UF15AC12-BTHR-B1
Ventilator Tubeaxial 115VAC Rechthoekig/Rond - 172mm L x 150mm H Bal 212,0 CFM (5,94m³/min) 3 Terminals
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$170,38
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | UF15AC12-BTHR-B1 |
| Fabrikant: | Mechatronica Fan Groep |
| Spanning - Nominaal: | 115 VAC |
| Luchtstroom: | 212,0 CFM (5,94m³/min) |
| Lawaai: | 58,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 28.00W |
| RPM: | 3400 TPM |
| Breedte: | 38,00mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | UF15AC |
| Afmetingen: | Rechthoekig/Rond - 172mm L x 150mm H |
| Statische druk: | 0,750 in H2O (186,8 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Permanent gesplitste condensatormotor, snelheidssensor (toerental), thermische overbelastingsbeveiliging (TOP) |
| Beëindiging: | 3 aansluitingen |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | -40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, cUL, TUV, UL |
| Beschrijving: | AXIALE VENTILATOR 172X150X38MM 115VAC TA |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ventilator Tubeaxial 115VAC Rechthoekig/Rond - 172mm L x 150mm H Bal 212,0 CFM (5,94m³/min) 3 Terminals |
| Deelstatus: | Actief |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.230A |
| Spanningsbereik: | – |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
58,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Mechatronics UF15AC12-BTHR-B1 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.