Sunon UB5U3-700B ventilator
Artikelnummer:
UB5U3-700B
Ventilator Blower 5VDC Vierkant - 30mm L x 30mm H Vapo-Bearing™ 0,636 CFM (0,018m³/min) 2 Draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$23,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | UB5U3-700B |
| Fabrikant: | Sunon-fans |
| Spanning - Nominaal: | 5 VDC |
| Luchtstroom: | 0,636 CFM (0,018m³/min) |
| Lawaai: | 25,6 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 360 mW |
| RPM: | 9500 TPM |
| Breedte: | 3,00 mm |
| Type ventilator: | Blower |
| Serie: | UB |
| Afmetingen: | Vierkant - 30mm L x 30mm H |
| Statische druk: | 0,354 in H2O (88,2 Pa) |
| Type lager: | Dampdragend™ |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP55 - Stofdicht, Waterbestendig |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE |
| Beschrijving: | Thermische producten |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ventilator Blower 5VDC Vierkant - 30mm L x 30mm H Vapo-Bearing™ 0,636 CFM (0,018m³/min) 2 Draden |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.072A |
| Spanningsbereik: | 2 ~ 6 VDC |
| Materiaal - Frame: | Vloeibaar Kristal Polymeer (LCP) |
| Materiaal - Lemmet: | Vloeibaar Kristal Polymeer (LCP) |
| Levensduur @ Temp: | – |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
25,6 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Sunon UB5U3-700B fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.