Sunon UB3H3-500B ventilator
Artikelnummer:
UB3H3-500B
Ventilatorblazer 3VDC vierkant - 17mm L x 17mm H Vapo-Bearing™ 0,218 CFM (0,006m³/min) 3 draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$15,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | UB3H3-500B |
| Fabrikant: | Sunon-fans |
| Spanning - Nominaal: | 3VDC |
| Luchtstroom: | 0,218 CFM (0,006m³/min) |
| Lawaai: | 32,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 100 mW |
| RPM: | 12500 TPM |
| Breedte: | 3,00 mm |
| Type ventilator: | Blower |
| Serie: | MagLev® UB, Mighty Mini |
| Afmetingen: | Vierkant - 17mm L x 17mm H |
| Statische druk: | 0,162 in H2O (40,3 Pa) |
| Type lager: | Dampdragend™ |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten, snelheidssensor (toerenteller) |
| Beëindiging: | 3 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP58 - Stofdicht, Waterdicht |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE |
| Beschrijving: | VENTILATOR BLAZER 17X3MM VAPO 3VDC DRAAD |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ventilatorblazer 3VDC vierkant - 17mm L x 17mm H Vapo-Bearing™ 0,218 CFM (0,006m³/min) 3 draden |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.037A |
| Spanningsbereik: | 2 ~ 3,5 VDC |
| Materiaal - Frame: | Vloeibaar Kristal Polymeer (LCP) |
| Materiaal - Lemmet: | Vloeibaar Kristal Polymeer (LCP) |
| Levensduur @ Temp: | – |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
32,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Sunon UB3H3-500B fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.