Sunon UB3F3-700TC ventilator
Artikelnummer:
UB3F3-700TC
Ventilator Blower 3VDC Vierkant - 15mm L x 15mm H Vapo-Bearing™ 0,160 CFM (0,004m³/min) 2 Draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$12,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | UB3F3-700TC |
| Fabrikant: | Sunon-fans |
| Spanning - Nominaal: | 3VDC |
| Luchtstroom: | 0,160 CFM (0,004m³/min) |
| Lawaai: | 30,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 100 mW |
| RPM: | 14000 TPM |
| Breedte: | 3,00 mm |
| Type ventilator: | Blower |
| Serie: | MagLev® UB, Mighty Mini |
| Afmetingen: | Vierkant - 15mm L x 15mm H |
| Statische druk: | 0,116 in H2O (28,8 Pa) |
| Type lager: | Dampdragend™ |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP55 - Stofdicht, Waterbestendig |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE |
| Beschrijving: | VENTILATOR BLAZER 15X3MM VAPO 3VDC DRAAD |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ventilator Blower 3VDC Vierkant - 15mm L x 15mm H Vapo-Bearing™ 0,160 CFM (0,004m³/min) 2 Draden |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.038A |
| Spanningsbereik: | 2 ~ 3,5 VDC |
| Materiaal - Frame: | Vloeibaar Kristal Polymeer (LCP) |
| Materiaal - Lemmet: | Vloeibaar Kristal Polymeer (LCP) |
| Levensduur @ Temp: | – |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
30,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Sunon UB3F3-700TC fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.