Sunon UB3C3-700B ventilator
Artikelnummer:
UB3C3-700B
Ventilator Blower 3VDC Vierkant - 12mm L x 12mm H Vapo-Bearing™ 0,094 CFM (0,003m³/min) 2 Draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$12,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | UB3C3-700B |
| Lawaai: | 26,0 dB(A) |
| Luchtstroom: | 0,094 CFM (0,003m³/min) |
| Vermogen (watt): | 100 mW |
| Spanning - Nominaal: | 3VDC |
| RPM: | 15500 TPM |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Fabrikant: | Sunon |
| Afmetingen: | Vierkant - 12mm L x 12mm H |
| Breedte: | 3,00 mm |
| Statische druk: | 0,092 in H2O (23,0 Pa) |
| Type lager: | Dampdragend™ |
| Type ventilator: | Blower |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP58 - Stofdicht, Waterdicht |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE |
| Gewicht: | 0.002 lb (0.91 g) |
| Serie: | MagLev® UB, Mighty Mini |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.036A |
| Spanningsbereik: | 2 ~ 3,5 VDC |
| Materiaal - Frame: | Vloeibaar Kristal Polymeer (LCP) |
| Materiaal - Lemmet: | Vloeibaar Kristal Polymeer (LCP) |
| Levensduur @ Temp: | – |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ventilator Blower 3VDC Vierkant - 12mm L x 12mm H Vapo-Bearing™ 0,094 CFM (0,003m³/min) 2 Draden |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
26,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Sunon UB3C3-700B fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.