Ventilator U85MX-024KE-5 van Micronel VS
Artikelnummer:
U85MX-024KE-5
Ventilatorblazer 21VDC Rechthoekig/rond - 79,1mm L x 76,8mm H 30,7 CFM (0,860m³/min) 8-positie rechthoekige connector
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$305,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | U85MX-024KE-5 |
| Fabrikant: | Micronel USA |
| Spanning - Nominaal: | 21 VDC |
| Luchtstroom: | 30,7 CFM (0,860m³/min) |
| Lawaai: | – |
| Vermogen (watt): | 160 W |
| RPM: | 45000 RPM |
| Breedte: | 55,60 mm |
| Type ventilator: | Blower |
| Serie: | – |
| Afmetingen: | Rechthoekig/rond - 79,1 mm lang x 76,8 mm hoog |
| Statische druk: | 0,494 in H2O (123,0 Pa) |
| Type lager: | – |
| Kenmerken: | Motorwikkeling |
| Beëindiging: | 8 positie rechthoekige connector |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP40 |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 113°F (-20 ~ 45°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE |
| Beschrijving: | Centrifugaalventilator zonder aandrijving ele |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ventilatorblazer 21VDC Rechthoekig/rond - 79,1mm L x 76,8mm H 30,7 CFM (0,860m³/min) 8-positie rechthoekige connector |
| Stroomclassificatie (Ampère): | – |
| Spanningsbereik: | 15 ~ 24 VDC |
| Materiaal - Frame: | Polycarbonaat (PC) |
| Materiaal - Lemmet: | Polyamide (PA6), Nylon 6 |
| Levensduur @ Temp: | 20000 uur @ 25°C |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
10,5 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Micronel USA U85MX-024KE-5 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.