Ventilator U65MN-024KS-5 van Micronel VS
Artikelnummer:
U65MN-024KS-5
Ventilatorblazer 24VDC rechthoekig/rond - 73,7mm L x 66,4mm H 12,0 CFM (0,336m³/min) 10-positie rechthoekige connector
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$198,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | U65MN-024KS-5 |
| Fabrikant: | Micronel USA |
| Spanning - Nominaal: | 24 VDC |
| Luchtstroom: | 12,0 CFM (0,336m³/min) |
| Lawaai: | 47,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 45 W |
| RPM: | 42000 TPM |
| Breedte: | 44,60 mm |
| Type ventilator: | Blower |
| Serie: | – |
| Afmetingen: | Rechthoekig/rond - 73,7 mm lang x 66,4 mm hoog |
| Statische druk: | 21,679 in H2O (5400,0 Pa) |
| Type lager: | – |
| Kenmerken: | Hall-sensor, motorwikkeling, NTC-thermistor |
| Beëindiging: | 10 positie rechthoekige connector |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP10 |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 122°F (-20 ~ 50°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE |
| Beschrijving: | VENTILATOR BLAZER 73,7X44,6MM 24VDC |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ventilatorblazer 24VDC rechthoekig/rond - 73,7mm L x 66,4mm H 12,0 CFM (0,336m³/min) 10-positie rechthoekige connector |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 2.00A |
| Spanningsbereik: | 12 ~ 26,4 VDC |
| Materiaal - Frame: | Polycarbonaat (PC) |
| Materiaal - Lemmet: | Polyetheretherketone (PEEK), glasvezelversterkt |
| Levensduur @ Temp: | 20000 uur @ 25°C |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
47,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Micronel USA U65MN-024KS-5 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.