Ventilator U65HN-024KS-6 van Micronel VS
Artikelnummer:
U65HN-024KS-6
Ventilatorblazer 24VDC rechthoekig/rond - 73,8 mm lang x 66,3 mm hoog 15,4 CFM (0,431 m³/min) 10-positie rechthoekige connector
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$455,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | U65HN-024KS-6 |
| Fabrikant: | Micronel USA |
| Spanning - Nominaal: | 24 VDC |
| Luchtstroom: | 15,4 CFM (0,431m³/min) |
| Lawaai: | 47,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 90 W |
| RPM: | 60000 TPM |
| Breedte: | 66,00mm |
| Type ventilator: | Blower |
| Serie: | – |
| Afmetingen: | Rechthoekig/rond - 73,8 mm lang x 66,3 mm hoog |
| Statische druk: | 38,139 in H2O (9500,0 Pa) |
| Type lager: | – |
| Kenmerken: | Hall-sensor, motorwikkeling, NTC-thermistor |
| Beëindiging: | 10 positie rechthoekige connector |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP10 |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 122°F (-20 ~ 50°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE |
| Beschrijving: | VENTILATOR BLAZER 73,8X66MM 24VDC |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ventilatorblazer 24VDC rechthoekig/rond - 73,8 mm lang x 66,3 mm hoog 15,4 CFM (0,431 m³/min) 10-positie rechthoekige connector |
| Stroomclassificatie (Ampère): | – |
| Spanningsbereik: | 12 ~ 26,4 VDC |
| Materiaal - Frame: | Polycarbonaat (PC) |
| Materiaal - Lemmet: | Polyetheretherketone (PEEK), glasvezelversterkt |
| Levensduur @ Temp: | 20000 uur @ 25°C |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
47,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Micronel USA U65HN-024KS-6 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.