Ventilator Micronel VS U51DX-024KK-5
Artikelnummer:
U51DX-024KK-5
Ventilatorblazer 24VDC rechthoekig/rond - 65mm L x 50mm H Bal 16,2 CFM (0,454m³/min) 8-positie rechthoekige connector
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,66
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | U51DX-024KK-5 |
| Lawaai: | 62,0 dB(A) |
| Luchtstroom: | 16,2 CFM (0,454m³/min) |
| Vermogen (watt): | – |
| Spanning - Nominaal: | 24 VDC |
| RPM: | 42200 TPM |
| Beëindiging: | 8 positie rechthoekige connector |
| Fabrikant: | Micronel USA |
| Afmetingen: | Rechthoekig/Rond - 65mm L x 50mm H |
| Breedte: | 34,50 mm |
| Statische druk: | 20,475 in H2O (5100,0 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Blower |
| Kenmerken: | Snelheidssensor (toerenteller), Hall-sensor, motorwikkeling |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 104°F (-20 ~ 40°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE |
| Gewicht: | – |
| Serie: | – |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 1.50A |
| Spanningsbereik: | 12 ~ 24 VDC |
| Materiaal - Frame: | Polycarbonaat (PC) |
| Materiaal - Lemmet: | Polyamide (PA6), Nylon 6 |
| Levensduur @ Temp: | – |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ventilatorblazer 24VDC rechthoekig/rond - 65mm L x 50mm H Bal 16,2 CFM (0,454m³/min) 8-positie rechthoekige connector |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
62,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Micronel USA U51DX-024KK-5 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.