Delta THD1348HE ventilator
Artikelnummer:
THD1348HE
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$40,84
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | Delta Elektronica |
| Lawaai: | 82,5 dB(A) |
| Spanning:: | 48 VDC |
| Snelheid (RPM): | 12500 TPM |
| Luchtstroom: | 494,7 CFM (13,85 m/min) |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Beëindiging: | 4 draden |
| Breedte: | 38,00mm |
| Kenmerken: | Sensor vergrendelde rotor |
| Serie: | THD |
| Statische druk: | 7,100 in H2O (1768,5 Pa) |
| Afmetingen: | Vierkant - 134mm L x 134mm H |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | Niet van toepassing |
| Type lager: | Kogel |
| Goedkeuringen: | CE, CURUS, TUV |
| Type product: | DC-ventilatoren |
| Spanningsbereik: | 36 ~ 60 VDC |
| Vermogen (watt): | 240.0W |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158¡ãF (-10 ~ 70¡ãC) |
| Materiaal - Frame: | Kunststof |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
| Levensduur @ Temp: | 70000 uur @ 40¡ãC |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Huidige waardering: | 5.00A |
| Fabrikant: | Delta Elektronica |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Delta THD1348HE Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.