Delta ventilator THB1548DG-CXKR
Artikelnummer:
THB1548DG-CXKR
Fan Tubeaxial 48VDC Rectangular/Rounded – 172mm L x 150mm H Ball 410.5 CFM (11.49m³/min) 3 Wire Leads
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$54,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | THB1548DG-CXKR |
| Lawaai: | 70,0 dB(A) |
| Luchtstroom: | 410,5 CFM (11,49m³/min) |
| Vermogen (watt): | 75.36 W |
| Spanning - Nominaal: | 48 VDC |
| RPM: | 5800 TPM |
| Beëindiging: | 3 draden |
| Fabrikant: | Delta |
| Afmetingen: | Rechthoekig/Rond - 172mm L x 150mm H |
| Breedte: | 50,80 mm |
| Statische druk: | 2,085 in H2O (519,3 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Kenmerken: | Bescherming tegen geblokkeerde rotor, snelheidssensor (toerenteller) |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, CURUS, TUV |
| Gewicht: | 771,1 g (1,7 lbs) |
| Serie: | THB |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 1.57A |
| Spanningsbereik: | 24 ~ 72 VDC |
| Materiaal - Frame: | Kunststof |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
| Levensduur @ Temp: | 70000 uur @ 40°C |
| Gedetailleerde beschrijving: | Fan Tubeaxial 48VDC Rectangular/Rounded – 172mm L x 150mm H Ball 410.5 CFM (11.49m³/min) 3 Wire Leads |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
70,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Delta THB1548DG-CXKR fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.