Delta ventilator THB0648BE
Artikelnummer:
THB0648BE
DELTA THB0648BE 48V 0,41A 16,3W 4draads ventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$13,27
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | DELTA |
| Model: | THB0648BE |
| spanning: | 48V |
| Snelheid (RPM): | 14700 |
| Type: | Axiaal |
| Actueel: | 0.41A |
| Vermogen: | 16.3W |
| Lawaai: | 61,5 dBA |
| Luchtstroom: | 68,6 CFM (1,94 m/min) |
| AC/DC: | DC-ventilatoren |
| Beëindiging: | 4 draden |
| Grootte: | 60 mm x 60 mm x 38 mm |
| Kenmerken: | PWM-besturing; Snelheidssensor (toerental) |
| Lager: | Kogel |
| Vorm: | Vierkant |
| Serie: | THB |
| Statische druk: | 2,886 in H2O (718,9 Pa) |
| Materiaal lemmet: | Kunststof |
| Materiaal frame: | Kunststof |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Delta THB0648BE Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.