Nidec TF037F-2000-F ventilator
Artikelnummer:
TF037F-2000-F
Ventilatorventilator, Centrifugaal 24VDC Rechthoekig/Rond - 53,80mm L x 50,5mm H Aerodynamisch 3,5 CFM (0,098m³/min) 12 positie Rechthoekige Connector
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$52,24
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | TF037F-2000-F |
| Fabrikant: | Nidec Components Corporation |
| Spanning - Nominaal: | 24 VDC |
| Luchtstroom: | 3,5 CFM (0,098m³/min) |
| Lawaai: | 65,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 16.1 W |
| RPM: | 31000 TPM |
| Breedte: | 34,30 mm |
| Type ventilator: | Ventilator, centrifugaal |
| Serie: | TF037F |
| Afmetingen: | Rechthoekig/rond - 53,80 mm lang x 50,5 mm hoog |
| Statische druk: | 8,030 in H2O (2000,0 Pa) |
| Type lager: | Aerodynamisch |
| Kenmerken: | – |
| Beëindiging: | 12 positie rechthoekige connector |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 32 ~ 122°F (0 ~ 50°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | – |
| Beschrijving: | VENTILATOR VENTILATOR 53,8X34,3MM 24VDC |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ventilatorventilator, Centrifugaal 24VDC Rechthoekig/Rond - 53,80mm L x 50,5mm H Aerodynamisch 3,5 CFM (0,098m³/min) 12 positie Rechthoekige Connector |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.670A |
| Spanningsbereik: | 12 ~ 24 VDC |
| Materiaal - Frame: | – |
| Materiaal - Lemmet: | – |
| Levensduur @ Temp: | – |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
65,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Nidec TF037F-2000-F fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.