Nidec TF037C-2000-F ventilator
Artikelnummer:
TF037C-2000-F
Ventilatorblazer, Centrifugaal 24VDC Rechthoekig/Rond - 54mm L x 50.5mm H Aerodynamisch 3.5 CFM (0.098m³/min) 12 positie Rechthoekige Connector
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,66
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | TF037C-2000-F |
| Fabrikant: | Nidec Components Corporation |
| Spanning - Nominaal: | 24 VDC |
| Luchtstroom: | 3,5 CFM (0,098m³/min) |
| Lawaai: | 67,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 29 W |
| RPM: | 40000 OMW/MIN |
| Breedte: | 37,30 mm |
| Type ventilator: | Ventilator, centrifugaal |
| Serie: | TF037C |
| Afmetingen: | Rechthoekig/Rond - 54mm L x 50,5mm H |
| Statische druk: | 16,060 in H2O (4000,0 Pa) |
| Type lager: | Aerodynamisch |
| Kenmerken: | – |
| Beëindiging: | 12 positie rechthoekige connector |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 32 ~ 122°F (0 ~ 50°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | – |
| Beschrijving: | VENTILATOR 54X37.3MM AERO 24VDC |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ventilatorblazer, Centrifugaal 24VDC Rechthoekig/Rond - 54mm L x 50.5mm H Aerodynamisch 3.5 CFM (0.098m³/min) 12 positie Rechthoekige Connector |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 1.20A |
| Spanningsbereik: | – |
| Materiaal - Frame: | – |
| Materiaal - Lemmet: | – |
| Levensduur @ Temp: | – |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
67,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Nidec TF037C-2000-F fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.