Nidec TF029B-1000-F ventilator
Artikelnummer:
TF029B-1000-F
Ventilatorblazer, centrifugaal 24VDC Rechthoekig/rond - 49,4mm L x 41,5mm H Aerodynamisch 3,5 CFM (0,098m³/min) 5 draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,66
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | TF029B-1000-F |
| Fabrikant: | Nidec Components Corporation |
| Spanning - Nominaal: | 24 VDC |
| Luchtstroom: | 3,5 CFM (0,098m³/min) |
| Lawaai: | 65,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 14.9 W |
| RPM: | 36000 TPM |
| Breedte: | 33,60 mm |
| Type ventilator: | Ventilator, centrifugaal |
| Serie: | TF029B |
| Afmetingen: | Rechthoekig/rond - 49,4 mm lang x 41,5 mm hoog |
| Statische druk: | 8,030 in H2O (2000,0 Pa) |
| Type lager: | Aerodynamisch |
| Kenmerken: | – |
| Beëindiging: | 5 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 32 ~ 122°F (0 ~ 50°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | – |
| Beschrijving: | VENTILATOR BLAZER 49.4X33.6MM 24VDC |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ventilatorblazer, centrifugaal 24VDC Rechthoekig/rond - 49,4mm L x 41,5mm H Aerodynamisch 3,5 CFM (0,098m³/min) 5 draden |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.620A |
| Spanningsbereik: | 12 ~ 27 VDC |
| Materiaal - Frame: | – |
| Materiaal - Lemmet: | – |
| Levensduur @ Temp: | – |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
65,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Nidec TF029B-1000-F fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.