Sunon SP101AT-1122HST.GN.I55 ventilator
Artikelnummer:
SP101AT-1122HST.GN.I55
Vierkante ventilator Tubeaxial 115VAC - 119mm L x 119mm H Koker 78,0 CFM (2,18m³/min) 2 Terminals
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,66
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | SP101AT-1122HST.GN.I55 |
| Fabrikant: | Sunon-fans |
| Spanning - Nominaal: | 115 VAC |
| Luchtstroom: | 78,0 CFM (2,18m³/min) |
| Lawaai: | 46,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 18.00W |
| RPM: | 2300 TPM |
| Breedte: | 25,50 mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | SP |
| Afmetingen: | Vierkant - 119mm L x 119mm H |
| Statische druk: | 0,160 in H2O (39,8 Pa) |
| Type lager: | Mouw |
| Kenmerken: | – |
| Beëindiging: | 2 aansluitingen |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP55 - Stofdicht, Waterbestendig |
| Bedrijfstemperatuur: | – |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, CSA, TUV, UL |
| Beschrijving: | AXIALE VENTILATOR 119X25,5MM 115VAC TERM |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 115VAC - 119mm L x 119mm H Koker 78,0 CFM (2,18m³/min) 2 Terminals |
| Deelstatus: | Actief |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.190A |
| Spanningsbereik: | – |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | – |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
46,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Sunon SP101AT-1122HST.GN.I55 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.