SANJU SJ1738HA2 ventilator
Artikelnummer:
SJ1738HA2
SANJU SJ1738HA2 220/240V 0,13A 2-draads ventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$27,11
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | SANJU |
| Model: | SJ1738HA2 |
| Spanning: | 220/240V |
| Grootte: | 150 mm x 172 mm x 38 mm |
| Onderdeeltype: | VENTILATOR |
| Actueel: | 0.13A |
| Lengte: | 172 mm |
| Breedte: | 150 mm |
| hoogte: | 38 mm |
| Draden: | 2 |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “SANJU SJ1738HA2 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.