SUNON SF23080AT 2082HBL.GN ventilator
Artikelnummer:
SF23080AT 2082HBL.GN
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$15,05
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | Sunon |
| Lawaai: | 34,5 dBA |
| Spanning:: | 220/240V |
| Vermogen: | 13.5W |
| Snelheid (RPM): | 2900 |
| Luchtstroom: | 22,0 CFM (0,623 m?/min) |
| Type ventilator: | Axiaal |
| Actueel: | 0.07A |
| AC/DC: | AC-ventilatoren |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Lager: | Kogel |
| Vorm: | Vierkant |
| Serie: | SF |
| Statische druk: | 0,190 in H2O (47,3 Pa) |
| Materiaal frame: | Aluminium |
| Grootte: | 80 mm x 80 mm x 25 mm |
| Fabrikant: | Sunon |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
34,5 dBA |
| Luchtstroom |
22,0 CFM (0,623 m?/min) |
| Stroom |
13.5W |
| Spanning |
220/240(V) |
| Toerental |
2900 |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “SUNON SF23080AT 2082HBL.GN Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.