Sunon SF23080AT-2082HBL.GN ventilator
Artikelnummer:
SF23080AT-2082HBL.GN
Vierkante ventilator Tubeaxial 240VAC - 80mm L x 80mm H Bal 22,0 CFM (0,616m³/min) 2 draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$12,29
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | SF23080AT-2082HBL.GN |
| Fabrikant: | Sunon-fans |
| Spanning - Nominaal: | 240 VAC |
| Luchtstroom: | 22,0 CFM (0,616m³/min) |
| Lawaai: | 34,5 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 13.50W |
| RPM: | 2900 TPM |
| Breedte: | 25,50 mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | SF |
| Afmetingen: | Vierkant - 80mm L x 80mm H |
| Statische druk: | 0,190 in H2O (47,3 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | – |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | – |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, CUR, TUV, UL |
| Beschrijving: | AXIALE VENTILATOR 80X25,5MM 220/240VAC |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 240VAC - 80mm L x 80mm H Bal 22,0 CFM (0,616m³/min) 2 draden |
| Deelstatus: | Actief |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.070A |
| Spanningsbereik: | – |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | – |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
34,5 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Sunon SF23080AT-2082HBL.GN fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.