ebm-papst S4D400-AP12-77 ventilator
Artikelnummer:
S4D400-AP12-77
Buisasventilator, 3 Fase 460VAC Rond - 470mm Dia Bal 1528,5 CFM (42,80m³/min) 4 Draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$385,26
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | S4D400-AP12-77 |
| Fabrikant: | ebm-papst Inc. |
| Spanning - Nominaal: | 460 VAC |
| Luchtstroom: | 1528,5 CFM (42,80m³/min) |
| Lawaai: | – |
| Vermogen (watt): | 235W |
| RPM: | 1695 TPM |
| Breedte: | 132,3 mm |
| Type ventilator: | Buizenas, 3 Fasen |
| Serie: | S4D400 |
| Afmetingen: | Rond - 470mm Dia |
| Statische druk: | 0,522 in H2O (130,0 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | – |
| Beëindiging: | 4 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP44 |
| Bedrijfstemperatuur: | -13 ~ 131°F (-25 ~ 55°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CSA, UL |
| Beschrijving: | AC AXIALE VENTILATOR |
| Gedetailleerde beschrijving: | Buisasventilator, 3 Fase 460VAC Rond - 470mm Dia Bal 1528,5 CFM (42,80m³/min) 4 Draden |
| Deelstatus: | Actief |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.500A |
| Spanningsbereik: | – |
| Materiaal - Frame: | Staal |
| Materiaal - Lemmet: | Staal |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
10,7 dBA |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst S4D400-AP12-77 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.