ventilator ebm-papst S2D300-BP06-15
Artikelnummer:
S2D300-BP06-15
Buisaxiale ventilator, 3 Fase 460VAC Rond - 360mm Dia Bal 6 Draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$401,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | S2D300-BP06-15 |
| Fabrikant: | ebm-papst Inc. |
| Spanning - Nominaal: | 460 VAC |
| Luchtstroom: | – |
| Lawaai: | – |
| Vermogen (watt): | 295W |
| RPM: | 2700 TPM |
| Breedte: | 104,0 mm |
| Type ventilator: | Buizenas, 3 Fasen |
| Serie: | S2D300 |
| Afmetingen: | Rond - 360mm Dia |
| Statische druk: | 0,400 in H2O (99,6 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Condensator, thermische overbelastingsbeveiliging (TOP) |
| Beëindiging: | 6 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP44 |
| Bedrijfstemperatuur: | -13 ~ 122°F (-25 ~ 50°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE |
| Beschrijving: | AC AXIALE VENTILATOR |
| Gedetailleerde beschrijving: | Buisaxiale ventilator, 3 Fase 460VAC Rond - 360mm Dia Bal 6 Draden |
| Deelstatus: | Actief |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.410A |
| Spanningsbereik: | – |
| Materiaal - Frame: | – |
| Materiaal - Lemmet: | Staal |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
10,7 dBA |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst S2D300-BP06-15 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.