ventilator ebm-papst S2D250-BA02-01
Artikelnummer:
S2D250-BA02-01
Buisasventilator, 3 Fase 230VAC/400VAC Rond - 290mm Dia Bal 1086,7 CFM (30,43m³/min) 2 Draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$662,62
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | S2D250-BA02-01 |
| Fabrikant: | ebm-papst Inc. |
| Spanning - Nominaal: | 230VAC/400VAC |
| Luchtstroom: | 1086,7 CFM (30,43m³/min) |
| Lawaai: | 75,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 160W |
| RPM: | 2950 RPM |
| Breedte: | 87,00mm |
| Type ventilator: | Buizenas, 3 Fasen |
| Serie: | S2D250 |
| Afmetingen: | Rond - 290mm Dia |
| Statische druk: | – |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Dubbel voltage |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP44 |
| Bedrijfstemperatuur: | 40°C |
| Goedkeuringsinstantie: | – |
| Beschrijving: | AC AXIALE VENTILATOR |
| Gedetailleerde beschrijving: | Buisasventilator, 3 Fase 230VAC/400VAC Rond - 290mm Dia Bal 1086,7 CFM (30,43m³/min) 2 Draden |
| Deelstatus: | Actief |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.260A |
| Spanningsbereik: | – |
| Materiaal - Frame: | Staal |
| Materiaal - Lemmet: | Staal |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
75,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst S2D250-BA02-01 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.