ebmpapst S2D200-BH18-01 ventilator
Artikelnummer:
S2D200-BH18-01
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$212,79
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | ebm-papst |
| Spanning:: | 400 VAC |
| Snelheid (RPM): | 2900 TPM |
| Luchtstroom: | 600 CFM (16990 L/Min.) |
| Beëindiging: | Draadkabels |
| Statische druk: | 0,56 In. H2O (139 Pa) |
| Grootte: | 7,87 (200) In. (mm) |
| Afmetingen: | 7,87 (200)In. (mm) |
| Frequentie: | 50;60 Hz |
| Huidige waardering: | 0.13 A |
| Afmetingen bij benadering: | 7,9 x 7,9 In. (200 x 200 mm) |
| Configuratie: | Rond |
| Vermogen: | 70 W |
| Fabrikant: | ebm-papst |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Luchtstroom |
600 CFM (16990 L/Min.) |
| Spanning |
400 VAC |
| Toerental |
2900 TPM |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebmpapst S2D200-BH18-01 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.