ebm-papst RVE45-3/54/2A ventilator
Artikelnummer:
RVE45-3/54/2A
Ventilatorblazer, Centrifugaal 24VDC Rechthoekig/Rond - 64,6mm L x 64,5mm H Bal 17,7 CFM (0,496m³/min) 4 Draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$133,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | RVE45-3/54/2A |
| Fabrikant: | ebm-papst Inc. |
| Spanning - Nominaal: | 24 VDC |
| Luchtstroom: | 17,7 CFM (0,496m³/min) |
| Lawaai: | 58,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 36 W |
| RPM: | 36500 RPM |
| Breedte: | 65,50 mm |
| Type ventilator: | Ventilator, centrifugaal |
| Serie: | RVE45 |
| Afmetingen: | Rechthoekig/rond - 64,6 mm lang x 64,5 mm hoog |
| Statische druk: | 18,066 in H2O (4500,0 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten, snelheidssensor (toerental), thermistor |
| Beëindiging: | 4 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CCC, CE, CSA, EAC, UL, VDE |
| Beschrijving: | VENTILATOR BLAZER CF 64,6X65,5MM 24VDC |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ventilatorblazer, Centrifugaal 24VDC Rechthoekig/Rond - 64,6mm L x 64,5mm H Bal 17,7 CFM (0,496m³/min) 4 Draden |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 1.50A |
| Spanningsbereik: | 16 ~ 30 VDC |
| Materiaal - Frame: | Kunststof |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
| Levensduur @ Temp: | 22500 uur @ 20°C |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
58,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst RVE45-3/54/2A fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.