ebm-papst RVE45-3/14/2P ventilator
Artikelnummer:
RVE45-3/14/2P
Fan Blower, Centrifugal 24VDC Rectangular/Rounded – 69.5mm L x 64.6mm H Ball 13.5 CFM (0.378m³/min) 4 Wire Leads
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$144,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | RVE45-3/14/2P |
| Lawaai: | 50,0 dB(A) |
| Luchtstroom: | 13,5 CFM (0,378m³/min) |
| Vermogen (watt): | 36 W |
| Spanning - Nominaal: | 24 VDC |
| RPM: | 36500 RPM |
| Beëindiging: | 4 draden |
| Fabrikant: | ebm-papst |
| Afmetingen: | Rectangular/Rounded – 69.5mm L x 64.6mm H |
| Breedte: | 66.70mm |
| Statische druk: | 17.263 in H2O (4300.0 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Ventilator, centrifugaal |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten, PWM-besturing, snelheidssensor (toerental) |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CCC, CE, CSA, EAC, UL, VDE |
| Gewicht: | – |
| Serie: | RVE45 |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 1.50A |
| Spanningsbereik: | 16 ~ 30 VDC |
| Materiaal - Frame: | Kunststof |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
| Levensduur @ Temp: | 22500 uur @ 20°C |
| Gedetailleerde beschrijving: | Fan Blower, Centrifugal 24VDC Rectangular/Rounded – 69.5mm L x 64.6mm H Ball 13.5 CFM (0.378m³/min) 4 Wire Leads |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
50,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst RVE45-3/14/2P fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.