ebm-papst RV45-3/14 ventilator
Artikelnummer:
RV45-3/14
Ventilatorblazer, Centrifugaal 24VDC Rechthoekig/Rond - 69,5 mm L x 63,9 mm H Bal 14,5 CFM (0,406m³/min) Rechthoekige stekker met 3 posities en 4 bedradingsdraden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$227,83
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | RV45-3/14 |
| Fabrikant: | ebm-papst Inc. |
| Spanning - Nominaal: | 24 VDC |
| Luchtstroom: | 14,5 CFM (0,406m³/min) |
| Lawaai: | 49,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 43 W |
| RPM: | 40000 OMW/MIN |
| Breedte: | 54,95 mm |
| Type ventilator: | Ventilator, centrifugaal |
| Serie: | RV45 |
| Afmetingen: | Rechthoekig/rond - 69,5mm L x 63,9mm H |
| Statische druk: | – |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten, bescherming tegen geblokkeerde rotor, snelheidssensor (toerenteller) |
| Beëindiging: | Rechthoekige stekker met 3 posities en 4 bedradingsdraden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | – |
| Beschrijving: | VENTILATOR BLAZER CF 69.5X54.95MM 24VDC |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ventilatorblazer, Centrifugaal 24VDC Rechthoekig/Rond - 69,5 mm L x 63,9 mm H Bal 14,5 CFM (0,406m³/min) Rechthoekige stekker met 3 posities en 4 bedradingsdraden |
| Stroomclassificatie (Ampère): | – |
| Spanningsbereik: | 7 ~ 30 VDC |
| Materiaal - Frame: | – |
| Materiaal - Lemmet: | – |
| Levensduur @ Temp: | 52500 uur @ 25°C |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
49,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst RV45-3/14 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.