ventilator ebm-papst RLF35-8/14N
Artikelnummer:
RLF35-8/14N
Ventilatorblazer, Centrifugaal 24VDC vierkant/rond - 51mm L x 51mm H Bal 5,7 CFM (0,160m³/min) 2 Draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$23,66
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | RLF35-8/14N |
| Fabrikant: | ebm-papst Inc. |
| Spanning - Nominaal: | 24 VDC |
| Luchtstroom: | 5,7 CFM (0,160m³/min) |
| Lawaai: | – |
| Vermogen (watt): | 4.3 W |
| RPM: | 6700 TPM |
| Breedte: | 15,00 mm |
| Type ventilator: | Ventilator, centrifugaal |
| Serie: | RLF35 |
| Afmetingen: | Vierkant/Rond - 51mm L x 51mm H |
| Statische druk: | – |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Bescherming tegen vergrendelde rotor |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE |
| Beschrijving: | VENTILATOR VENTILATOR CF 51X15MM 24VDC DRAAD |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ventilatorblazer, Centrifugaal 24VDC vierkant/rond - 51mm L x 51mm H Bal 5,7 CFM (0,160m³/min) 2 Draden |
| Stroomclassificatie (Ampère): | – |
| Spanningsbereik: | 14 ~ 28 VDC |
| Materiaal - Frame: | Kunststof, glasvezelversterkt |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof, glasvezelversterkt |
| Levensduur @ Temp: | 60000 uur @ 40°C |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
10,5 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst RLF35-8/14N fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.