ebmpapst RL65-21/14H ventilator
Artikelnummer:
RL65-21/14H
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$28,41
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | EBM-Papst |
| Lawaai: | 69 dBA |
| Spanning:: | 24V |
| Vermogen: | 18W |
| Snelheid (RPM): | 4900 |
| Luchtstroom: | 35,8 CFM (1,01 m/min) |
| Type ventilator: | Blower |
| Actueel: | 0.75A |
| AC/DC: | DC-ventilatoren |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Lager: | Kogel |
| Vorm: | Rechthoekig |
| Serie: | RL65DC |
| Materiaal lemmet: | Kunststof, glasvezelversterkt |
| Materiaal frame: | Plastic, Glas Gevuld |
| Grootte: | 97 mm x 94 mm x 33 mm |
| Fabrikant: | EBM-Papst |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
69 dBA |
| Luchtstroom |
35,8 CFM (1,01 m/min) |
| Stroom |
18W |
| Spanning |
24(V) |
| Toerental |
4900 |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebmpapst RL65-21/14H Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.