ebm-papst RL65-21/12/2 ventilator
Artikelnummer:
RL65-21/12/2
Ventilatorblazer 12VDC Rechthoekig/Rond - 97mm L x 93,5mm H Bal 32,9 CFM (0,921m³/min) 3 Draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$21,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | RL65-21/12/2 |
| Fabrikant: | ebm-papst Inc. |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| Luchtstroom: | 32,9 CFM (0,921m³/min) |
| Lawaai: | 62,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 15 W |
| RPM: | 4500 TPM |
| Breedte: | 33,00mm |
| Type ventilator: | Blower |
| Serie: | RL65 |
| Afmetingen: | Rechthoekig/rond - 97 mm lang x 93,5 mm hoog |
| Statische druk: | – |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Snelheidssensor (toerenteller) |
| Beëindiging: | 3 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | – |
| Goedkeuringsinstantie: | – |
| Beschrijving: | VENTILATOR BLAZER 97X33MM 12VDC DRAAD |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ventilatorblazer 12VDC Rechthoekig/Rond - 97mm L x 93,5mm H Bal 32,9 CFM (0,921m³/min) 3 Draden |
| Stroomclassificatie (Ampère): | – |
| Spanningsbereik: | 6,8 ~ 13,8 VDC |
| Materiaal - Frame: | Plastic, Glas Gevuld |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof, glasvezelversterkt |
| Levensduur @ Temp: | – |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
62,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst RL65-21/12/2 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.