ebmpapst RL48-19/14 ventilator
Artikelnummer:
RL48-19/14
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$90,87
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | ebm-papst Inc. |
| Lawaai: | 51,0 dB(A) |
| Spanning:: | 24 VDC |
| Snelheid (RPM): | 4400 TPM |
| Luchtstroom: | 16,5 CFM (0,462 m?/min) |
| Type ventilator: | Blower |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Breedte: | 27,00 mm |
| Kenmerken: | – |
| Serie: | RL48 |
| Statische druk: | – |
| Beschrijving: | VENTILATOR BLAZER 75.2X27MM 24VDC DRAAD |
| Afmetingen: | Rechthoekig/rond - 75,2 mm lang x 75,5 mm hoog |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Onbeperkt) |
| Type lager: | Kogel |
| Goedkeuringen: | – |
| Spanningsbereik: | 18 ~ 26,4 VDC |
| Vermogen (watt): | 5.00W |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 158¡ãF (-20 ~ 70¡ãC) |
| Materiaal - Frame: | Plastic, Glas Gevuld |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof, glasvezelversterkt |
| Levensduur @ Temp: | 60000 uur @ 40¡ãC |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Huidige waardering: | – |
| Fabrikant: | ebm-papst Inc. |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
51,0 dB(A) |
| Luchtstroom |
16,5 CFM (0,462 m?/min) |
| Spanning |
24 VDC |
| Toerental |
4400 TPM |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebmpapst RL48-19/14 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.