ebm-papst RL48-19/14 ventilator
Artikelnummer:
RL48-19/14
Ventilatorblazer 24VDC rechthoekig/rond - 75,2mm L x 75,5mm H Bal 16,5 CFM (0,462m³/min) 2 draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$90,87
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | RL48-19/14 |
| Fabrikant: | ebm-papst Inc. |
| Spanning - Nominaal: | 24 VDC |
| Luchtstroom: | 16,5 CFM (0,462m³/min) |
| Lawaai: | 51,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 3.3 W |
| RPM: | 4400 TPM |
| Breedte: | 27,00 mm |
| Type ventilator: | Blower |
| Serie: | RL48 |
| Afmetingen: | Rechthoekig/rond - 75,2 mm lang x 75,5 mm hoog |
| Statische druk: | – |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | – |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | – |
| Beschrijving: | VENTILATOR BLAZER 75.2X27MM 24VDC DRAAD |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ventilatorblazer 24VDC rechthoekig/rond - 75,2mm L x 75,5mm H Bal 16,5 CFM (0,462m³/min) 2 draden |
| Stroomclassificatie (Ampère): | – |
| Spanningsbereik: | 18 ~ 26,4 VDC |
| Materiaal - Frame: | Plastic, Glas Gevuld |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof, glasvezelversterkt |
| Levensduur @ Temp: | 60000 uur @ 40°C |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
51,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst RL48-19/14 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.