RUILIAN RGM1238B1 ventilator
Artikelnummer:
RGM1238B1
RUILIAN RGM1238B1 12V 2.00A 4-draads ventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$16,76
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | RUILIAANS |
| Model: | RGM1238B1 |
| spanning: | 12V |
| Type: | VENTILATOR |
| Actueel: | 2.00A |
| Lengte: | 120 mm |
| Breedte: | 120 mm |
| Hoogte: | 38 mm |
| Draden of maat: | 4 |
| Grootte: | 120 mm x 120 mm x 38 mm |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “RUILIAN RGM1238B1 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.