ebm-papst Inc. RG225-55/18/2TDMO fan
Artikelnummer:
RG225-55/18/2TDMO
Fan Blower, Centrifugal 48VDC Square – 270mm L x 270mm H Ball 712.7 CFM (19.96m³/min) 4 Wire Leads
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,66
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | RG225-55/18/2TDMO |
| Lawaai: | – |
| Luchtstroom: | 712,7 CFM (19,96m³/min) |
| Vermogen (watt): | 116 W |
| Spanning - Nominaal: | 48 VDC |
| RPM: | 2800 TPM |
| Beëindiging: | 4 draden |
| Fabrikant: | ebm-papst Inc. |
| Afmetingen: | Vierkant - 270mm L x 270mm H |
| Breedte: | 119,0 mm |
| Statische druk: | – |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Ventilator, centrifugaal |
| Kenmerken: | PWM-besturing, snelheidssensor (toerental) |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP54 - Stofdicht, Waterbestendig |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 131°F (-20 ~ 55°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | – |
| Gewicht: | – |
| Serie: | RER225TD, S-kracht |
| Stroomclassificatie (Ampère): | – |
| Spanningsbereik: | 36 ~ 72 VDC |
| Materiaal - Frame: | Kunststof, glasvezelversterkt |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof, glasvezelversterkt |
| Levensduur @ Temp: | 55000 uur @ 40°C |
| Gedetailleerde beschrijving: | Fan Blower, Centrifugal 48VDC Square – 270mm L x 270mm H Ball 712.7 CFM (19.96m³/min) 4 Wire Leads |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
10,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst Inc. RG225-55/18/2TDMO fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.