EBM-Papst RG160-28/18NTDI fan
Artikelnummer:
RG160-28/18NTDI
Fan Blower, Centrifugal 48VDC Square – 220mm L x 220mm H Ball 176.6 CFM (4.94m³/min) 2 Wire Leads
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$167,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | RG160-28/18NTDI |
| Lawaai: | – |
| Luchtstroom: | 176,6 CFM (4,94m³/min) |
| Vermogen (watt): | 58 W |
| Spanning - Nominaal: | 48 VDC |
| RPM: | – |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Fabrikant: | EBM-Papst |
| Afmetingen: | Vierkant - 220mm L x 220mm H |
| Breedte: | 56,00mm |
| Statische druk: | – |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Ventilator, centrifugaal |
| Kenmerken: | Temperatuursensor |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | – |
| Goedkeuringsinstantie: | – |
| Gewicht: | 1,4 kg |
| Serie: | RG160NTD |
| Stroomclassificatie (Ampère): | – |
| Spanningsbereik: | 38 ~ 57 VDC |
| Materiaal - Frame: | Plastic, Glas Gevuld |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof, glasvezelversterkt |
| Levensduur @ Temp: | – |
| Gedetailleerde beschrijving: | Fan Blower, Centrifugal 48VDC Square – 220mm L x 220mm H Ball 176.6 CFM (4.94m³/min) 2 Wire Leads |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
10,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “EBM-Papst RG160-28/18NTDI fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.