ebm-papst RG160-28/14NTD ventilator
Artikelnummer:
RG160-28/14NTD
Ventilator, Centrifugaal 24VDC Vierkant - 220mm L x 220mm H Bal 181,3 CFM (5,08m³/min) 2 Draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$378,63
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | RG160-28/14NTD |
| Fabrikant: | ebm-papst Inc. |
| Spanning - Nominaal: | 24 VDC |
| Luchtstroom: | 181,3 CFM (5,08m³/min) |
| Lawaai: | – |
| Vermogen (watt): | 64 W |
| RPM: | 4200 TPM |
| Breedte: | 56,00mm |
| Type ventilator: | Ventilator, centrifugaal |
| Serie: | RER160NTD |
| Afmetingen: | Vierkant - 220mm L x 220mm H |
| Statische druk: | – |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | – |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 140°F (-20 ~ 60°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CSA, UL, VDE |
| Beschrijving: | VENTILATOR BLAZER CF 220X56MM 24VDC |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ventilator, Centrifugaal 24VDC Vierkant - 220mm L x 220mm H Bal 181,3 CFM (5,08m³/min) 2 Draden |
| Stroomclassificatie (Ampère): | – |
| Spanningsbereik: | 16 ~ 28 VDC |
| Materiaal - Frame: | Kunststof, glasvezelversterkt, staal |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof, glasvezelversterkt |
| Levensduur @ Temp: | 55000 uur @ 40°C |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
10,5 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst RG160-28/14NTD fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.