ebm-papst RER190-39/14/2TDLOU ventilator
Artikelnummer:
RER190-39/14/2TDLOU
Gemotoriseerde waaiers 24VDC Rond - 190mm Dia Bal 376,7 CFM (10,55m³/min) 2 Draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,66
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | RER190-39/14/2TDLOU |
| Fabrikant: | ebm-papst Inc. |
| Spanning - Nominaal: | 24 VDC |
| Luchtstroom: | 376,7 CFM (10,55m³/min) |
| Lawaai: | – |
| Vermogen (watt): | 57.1 W |
| RPM: | 2900 TPM |
| Breedte: | 69,00mm |
| Type ventilator: | Gemotoriseerde waaiers |
| Serie: | RER190TDU |
| Afmetingen: | Rond - 190mm Dia |
| Statische druk: | – |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | – |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP68 - stofdicht, waterdicht |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 140°F (-20 ~ 60°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | UL |
| Beschrijving: | VENTILATOR IMP MTRZD 190X69MM 24VDC |
| Gedetailleerde beschrijving: | Gemotoriseerde waaiers 24VDC Rond - 190mm Dia Bal 376,7 CFM (10,55m³/min) 2 Draden |
| Stroomclassificatie (Ampère): | – |
| Spanningsbereik: | 16 ~ 30 VDC |
| Materiaal - Frame: | – |
| Materiaal - Lemmet: | – |
| Levensduur @ Temp: | – |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
10,5 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst RER190-39/14/2TDLOU fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.