ebm-papst Inc. RER133-41/14/2TDP fan
Artikelnummer:
RER133-41/14/2TDP
Fan Motorized Impellers 24VDC Round – 133mm Dia Ball 332.0 CFM (9.30m³/min) 4 Wire Leads
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$133,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | RER133-41/14/2TDP |
| Lawaai: | – |
| Luchtstroom: | 332,0 CFM (9,30 m³/min) |
| Vermogen (watt): | 90 W |
| Spanning - Nominaal: | 24 VDC |
| RPM: | 6000 OMW/MIN |
| Beëindiging: | 4 draden |
| Fabrikant: | ebm-papst Inc. |
| Afmetingen: | Rond - 133mm Dia |
| Breedte: | 91,00mm |
| Statische druk: | – |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Gemotoriseerde waaiers |
| Kenmerken: | PWM-besturing, snelheidssensor (toerental) |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | – |
| Gewicht: | 1.9 lbs (900.0 g) |
| Serie: | RER133TD, S-Force |
| Stroomclassificatie (Ampère): | – |
| Spanningsbereik: | 16 ~ 36 VDC |
| Materiaal - Frame: | – |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof, glasvezelversterkt |
| Levensduur @ Temp: | 70000 uur @ 40°C |
| Gedetailleerde beschrijving: | Fan Motorized Impellers 24VDC Round – 133mm Dia Ball 332.0 CFM (9.30m³/min) 4 Wire Leads |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
10,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst Inc. RER133-41/14/2TDP fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.