ebm-papst Inc. RER120-26/18/2TDP fan
Artikelnummer:
RER120-26/18/2TDP
Fan Motorized Impellers 48VDC Round – 120mm Dia Ball 229.5 CFM (6.43m³/min) 4 Wire Leads
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,66
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | RER120-26/18/2TDP |
| Lawaai: | – |
| Luchtstroom: | 229,5 CFM (6,43m³/min) |
| Vermogen (watt): | 92 W |
| Spanning - Nominaal: | 48 VDC |
| RPM: | 6300 TPM |
| Beëindiging: | 4 draden |
| Fabrikant: | ebm-papst Inc. |
| Afmetingen: | Rond - 120mm Dia |
| Breedte: | 54,00 mm |
| Statische druk: | – |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Gemotoriseerde waaiers |
| Kenmerken: | PWM-besturing, snelheidssensor (toerental) |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | – |
| Goedkeuringsinstantie: | – |
| Gewicht: | 0.95 lb (430.91 g) |
| Serie: | RER120TD |
| Stroomclassificatie (Ampère): | – |
| Spanningsbereik: | 36 ~ 60 VDC |
| Materiaal - Frame: | – |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof, glasvezelversterkt |
| Levensduur @ Temp: | – |
| Gedetailleerde beschrijving: | Fan Motorized Impellers 48VDC Round – 120mm Dia Ball 229.5 CFM (6.43m³/min) 4 Wire Leads |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
10,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst Inc. RER120-26/18/2TDP fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.