ebm-papst RER101-36/18NHH ventilator
Artikelnummer:
RER101-36/18NHH
Ronde ventilator Tubeaxial 48VDC - 101mm Dia Bal 111,9 CFM (3,13m³/min) 2 Draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$77,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | RER101-36/18NHH |
| Fabrikant: | ebm-papst Inc. |
| Spanning - Nominaal: | 48 VDC |
| Luchtstroom: | 111,9 CFM (3,13m³/min) |
| Lawaai: | – |
| Vermogen (watt): | 19.4 W |
| RPM: | 5850 RPM |
| Breedte: | 51,70 mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | RER101 |
| Afmetingen: | Rond - 101mm Dia |
| Statische druk: | – |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Alarmsensor |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | – |
| Beschrijving: | RER101-36/18NHH |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ronde ventilator Tubeaxial 48VDC - 101mm Dia Bal 111,9 CFM (3,13m³/min) 2 Draden |
| Stroomclassificatie (Ampère): | – |
| Spanningsbereik: | 36 ~ 60 VDC |
| Materiaal - Frame: | Kunststof, glasvezelversterkt |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof, glasvezelversterkt |
| Levensduur @ Temp: | Varieert op basis van temperatuur |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
10,5 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst RER101-36/18NHH fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.