ventilator ebm-papst RER101-36/12N/2HHPR-181
Artikelnummer:
RER101-36/12N/2HHPR-181
Gemotoriseerde waaiers 12VDC Rond - 101mm Dia Bal 112.0 CFM (3.14m³/min) 4 Draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,66
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | RER101-36/12N/2HHPR-181 |
| Fabrikant: | ebm-papst Inc. |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| Luchtstroom: | 112,0 CFM (3,14m³/min) |
| Lawaai: | 74,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 20.5 W |
| RPM: | 6000 OMW/MIN |
| Breedte: | 51,70 mm |
| Type ventilator: | Gemotoriseerde waaiers |
| Serie: | RER101 |
| Afmetingen: | Rond - 101mm Dia |
| Statische druk: | – |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | PWM-besturing, snelheidssensor (toerental) |
| Beëindiging: | 4 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | – |
| Goedkeuringsinstantie: | – |
| Beschrijving: | VENTILATOR IMP MTRZD 101X51.7MM 12VDC |
| Gedetailleerde beschrijving: | Gemotoriseerde waaiers 12VDC Rond - 101mm Dia Bal 112.0 CFM (3.14m³/min) 4 Draden |
| Stroomclassificatie (Ampère): | – |
| Spanningsbereik: | 9 ~ 13,6 VDC |
| Materiaal - Frame: | Polyamide (PA), Nylon, Glasvezel Versterkt |
| Materiaal - Lemmet: | Polyamide (PA), Nylon, Glasvezel Versterkt |
| Levensduur @ Temp: | – |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
74,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst RER101-36/12N/2HHPR-181 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.