Omron R89F-DS0925L ventilator
Artikelnummer:
R89F-DS0925L
R89F-DS0925L Omron 24 V DC Axiaal ventilator 92 x 92 x 25mm 1,24m?/min 1,92W
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$164,25
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | Omron |
| Model: | R89F-DS0925L |
| Luchtstroom: | 1,24m?/min |
| Breedte: | 92 mm |
| Hoogte: | 25 mm |
| Attribuut: | Waarde |
| Afmetingen: | 92 x 92 x 25mm |
| Voedingsspanning: | 24 V gelijkstroom |
| AC- of DC-werking: | DC |
| Stroomverbruik: | 1.92W |
| Diepte: | 92 mm |
| Geluidsniveau: | 30dB |
| Maximale stroom: | 80 mA |
| Richting van de bocht: | Vooruit |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Luchtstroom |
1,24m?/min |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Omron R89F-DS0925L Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.