Omron R87T-A6A07H ventilator
Artikelnummer:
R87T-A6A07H
Ventilator Tubeaxial 230VAC Rond - 150mm Dia Bal 207,0 CFM (5,80m³/min)
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$56,56
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | R87T-A6A07H |
| Fabrikant: | Omron Electronics Inc-EMC Div |
| Spanning - Nominaal: | 230VAC |
| Luchtstroom: | 207,0 CFM (5,80m³/min) |
| Lawaai: | 59,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 34.00W |
| RPM: | 3050 RPM |
| Breedte: | 55,00 mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | R87T |
| Afmetingen: | Rond - 150mm Dia |
| Statische druk: | 0,512 in H2O (127,5 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | – |
| Beëindiging: | – |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | – |
| Goedkeuringsinstantie: | CSA, UL |
| Beschrijving: | 230V AC VENTILATOR |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ventilator Tubeaxial 230VAC Rond - 150mm Dia Bal 207,0 CFM (5,80m³/min) |
| Deelstatus: | Actief |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.190A |
| Spanningsbereik: | – |
| Materiaal - Frame: | – |
| Materiaal - Lemmet: | – |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
59,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Omron R87T-A6A07H fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.