Omron R87F-A4A15HP ventilator
Artikelnummer:
R87F-A4A15HP
Omron elektronische componenten R87F-A4A15HP AC ventilator 200V 119,5×119,5x38mm 109,5CFM 14W 46dBA 3200RPM Terminals
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$20,06
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | R87F-A4A15HP |
| Type ventilator: | AC |
| Spanningswaarde: | 200 V |
| Luchtstroom: | 110 CFM |
| Afmetingen bij benadering: | 4,7 x 4,7 in ; 120 x 120 mm |
| Dikte bij benadering: | 1,5 in ; 38 mm |
| Type lager: | Kogel |
| Configuratie: | Vierkant |
| Huidige waardering: | 0.1 A |
| Frequentie: | 50 Hz ; 60 GHz |
| Materiaal: | Aluminium |
| Maximale bedrijfstemperatuur: | 70 ¡ãC |
| Minimale bedrijfstemperatuur: | -30 ¡ãC |
| Geluidsniveau: | 46 dBA |
| Vermogen: | 15 W |
| Rotatie: | CW Graad(en) |
| Serie: | R87F-serie |
| Grootte: | 4,7 x 1,5 (119,5 x 38) In. (mm) |
| Snelheid: | 3200 TPM |
| Statische druk: | 0,4 in H2O (99,6 Pa) Pa |
| Beëindiging: | Terminals |
| Type: | Vierkant |
| Gewicht: | 540 g |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
46 dBA |
| Luchtstroom |
110 CFM |
| Stroom |
15 W |
| Spanning |
200 V |
| Toerental |
3200 TPM |
| Fabrikant | |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Omron R87F-A4A15HP Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.