Omron R87F-A3A13HP ventilator
Artikelnummer:
R87F-A3A13HP
Vierkante ventilator Tubeaxial 115VAC - 120mm L x 120mm H Bal 78,5 CFM (2,20m³/min) 2 Terminals
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$87,12
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | R87F-A3A13HP |
| Fabrikant: | Omron Electronics Inc-EMC Div |
| Spanning - Nominaal: | 115 VAC |
| Luchtstroom: | 78,5 CFM (2,20m³/min) |
| Lawaai: | 39,0 dB |
| Vermogen (watt): | 14.00W |
| RPM: | 2400 RPM |
| Breedte: | 25,00 mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | R87F |
| Afmetingen: | Vierkant - 120mm L x 120mm H |
| Statische druk: | 0,177 in H2O (44,1 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | – |
| Beëindiging: | 2 aansluitingen |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | -22 ~ 158°F (-30 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CSA, UL |
| Beschrijving: | VENTILATOR AXIAAL 120X25MM 115VAC TERM |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 115VAC - 120mm L x 120mm H Bal 78,5 CFM (2,20m³/min) 2 Terminals |
| Deelstatus: | Actief |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.130A |
| Spanningsbereik: | – |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Polycarbonaat (PC) |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
39,0 dB |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Omron R87F-A3A13HP fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.