ebm-papst R4E355-AN09-10 ventilator
Artikelnummer:
R4E355-AN09-10
Gemotoriseerde waaiers 115VAC Rond - 360mm Dia Bal
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,66
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | R4E355-AN09-10 |
| Fabrikant: | ebm-papst Inc. |
| Spanning - Nominaal: | 115 VAC |
| Luchtstroom: | – |
| Lawaai: | – |
| Vermogen (watt): | 460W |
| RPM: | 1620 TPM |
| Breedte: | 197,0 mm |
| Type ventilator: | Gemotoriseerde waaiers |
| Serie: | R4E355 |
| Afmetingen: | Rond - 360mm Dia |
| Statische druk: | – |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Thermische overbelastingsbeveiliging (TOP) |
| Beëindiging: | – |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP54 - Stofdicht, Waterbestendig |
| Bedrijfstemperatuur: | 176°F (80°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, CSA, UL |
| Beschrijving: | GEMOTORISEERDE WAAIER |
| Gedetailleerde beschrijving: | Gemotoriseerde waaiers 115VAC Rond - 360mm Dia Bal |
| Deelstatus: | Verouderd |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 4.15A |
| Spanningsbereik: | – |
| Materiaal - Frame: | – |
| Materiaal - Lemmet: | Aluminium |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
10,7 dBA |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst R4E355-AN09-10 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.