ebm-papst R4E355-AG04-13 ventilator
Artikelnummer:
R4E355-AG04-13
Waaieraangedreven waaiers 115VAC Rond - 360mm Dia Kogel 3 Draadsdraden met Splice Terminals, 4 Draadsdraden met Splice Terminals
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,66
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | R4E355-AG04-13 |
| Fabrikant: | ebm-papst Inc. |
| Spanning - Nominaal: | 115 VAC |
| Luchtstroom: | – |
| Lawaai: | – |
| Vermogen (watt): | 360W |
| RPM: | 1680 TPM |
| Breedte: | 190,0 mm |
| Type ventilator: | Gemotoriseerde waaiers |
| Serie: | R4E355 |
| Afmetingen: | Rond - 360mm Dia |
| Statische druk: | – |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Condensator, thermische overbelastingsbeveiliging (TOP) |
| Beëindiging: | 3-draads kabels met splitsklemmen, 4-draads kabels met splitsklemmen |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP44 |
| Bedrijfstemperatuur: | -13 ~ 104°F (-25 ~ 40°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, CSA, UL |
| Beschrijving: | GEMOTORISEERDE WAAIER |
| Gedetailleerde beschrijving: | Waaieraangedreven waaiers 115VAC Rond - 360mm Dia Kogel 3 Draadsdraden met Splice Terminals, 4 Draadsdraden met Splice Terminals |
| Deelstatus: | Verouderd |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 3.05A |
| Spanningsbereik: | – |
| Materiaal - Frame: | – |
| Materiaal - Lemmet: | Polypropyleen (PP) |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging |
3-draads kabels met splitsklemmen, 4-draads kabels met splitsklemmen |
| Geluid |
10,7 dBA |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst R4E355-AG04-13 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.