R4D400-AD22-06 ventilator
Artikelnummer:
R4D400-AD22-06
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$1.419,89
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | R4D400-AD22-06 |
| Spanning - Nominaal: | 400 VAC |
| Luchtstroom: | – |
| Lawaai: | – |
| Vermogen (watt): | 515W |
| RPM: | 1220 TPM |
| Breedte: | 217,5 mm |
| Type ventilator: | Buizenas, 3 Fasen |
| Serie: | R4D400 |
| Afmetingen: | Rond - 404mm Dia |
| Statische druk: | – |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Thermische overbelastingsbeveiliging (TOP) |
| Beëindiging: | 9 draadsnoeren met splitsklemmen |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP54 - Stofdicht, Waterbestendig |
| Bedrijfstemperatuur: | -40 ~ 104°F (-40 ~ 40°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CCC, EAC |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
10,7 dBA |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “R4D400-AD22-06 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.